Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GAMING ASUS TUF MARK I

Kodi i produktit:
204222
AMD CrossFireX:
NVIDIA SLI:
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

232.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë ASUS Z270 Mark I është e dizajnuar për gjeneratën e gjashtë dhe të shtatë të procesorëve Intel Core. Posedon teknologjinë SafeSlot, e cila ju ofron siguri slotet PCIe për kartela grafike. Ka dritat LED të cilat mund të modifikohen përmes Aura Sync dhe të përshtaten me komponentë të tjera që kanë të njëjtat drita. Ofron mundësinë e printimit 3D përmes mbajtëseve që gjenden në pllakën amë. Ka kapacitet prej 64 GB dhe operon me frekuencë prej 3866 MHz. Përbëhet nga një port për HDMI, DisplayPort, 2 porte për LAN, një për USB të tipit A, një për USB 3.1 të tipit C, dy për USB3.0, 4 për USB 2.0, 5 jack për audio.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel Z270
DisplayPort:
EAN:
4712900574036
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3 866
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0S20-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
6 Janar 2017
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (5x 4pin), Ftohës për CPU (2x 4pin), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (6x), Thunderbolt (1x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (4x porte), Ujë (2x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
3
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
3
Numri i sloteve për memorie:
4
NVIDIA SLI:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE