Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GAMING ASUS X99 - DELUXE II

Kodi i produktit:
190806
AMD CrossFireX:
NVIDIA SLI:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
4
Numri i sloteve CPU:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

469.50 
Ju kurseni : 42.00   (9%)
427.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 35.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë GAMING ASUS X99-DELUXE II është e dizajnuar për apasionuarit e lojërave, e cila posedon çipin Intel X99 të formatit ATX për procesorët Intel Core i7. Ofron mburojë për të siguruar ndarjen mes analog dhe audios dixhitale dhe një reduktim të ndjeshëm të ndërhyrjes multilaterale. Ofron zë me kualitet të shkëlqyer. Disa nga karakteristikat mbrojtëse të pllakës amë janë moduli Digi + VRM për rregullim të voltazhit, mbrojtja e të gjithë konektuesve dhe DRAM nga mbitensioni dhe lidhja e shkurtë etj. Posedon dritat LED, të cilat ndërrohen në bazë të temperaturës së CPU dhe pulsit të muzikës që jeni duke e dëgjuar. Ka teknologjinë AMD CrossFireX dhe NVIDIA SLI, e cila mundëson insertimin e dy kartelave grafike shtesë me qëllim të ngritjes së performancës. Gjithashtu pllaka vjen edhe me antenë dual band Asus 3T3R WiFi, e cila operon në 2.4 / 5 GHz. Ka kapacitet prej 128 GB, me frekuencë prej 3333 MHz.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Bluetooth:
Chipset:
Intel X99
EAN:
4712900397796
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3 333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
90MB0QB0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor U.2:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
12 Maj 2016
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
8
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
5
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
8
NVIDIA SLI:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 2011-3
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE