Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Pllakë amë gaming Gigabyte GA-H110-S2PV

Kodi i produktit:
185190
Chipset:
Intel H110
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
GIGABYTE
Port COM:

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë ofron çipin modern Intel H110, e cila është e dizajnuar për gjeneratën e gjashtë të Intel. Posedon sistemin ALC887 i cili ofron zë kualitativ dhe ka tetë kanale output. Teknologjia cFosSpeed përmirëson reagimin në LAN dhe përmirëson performancën e rrjetit. Posedon porte për VGA, HDMI dhe USB. Gjithashtu ka slot për disqe SSD, që janë të lidhura përmes SATA Express.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H110
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719331843434
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
GA-H110M-S2PV
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
16 Shkurt 2016
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
2
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 180
Port COM:
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151

Bashkangjitja Pllakë amë gaming Gigabyte GA-H110-S2PV edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE