Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GAMING MSI Z170A TOMAHAWK AC

Kodi i produktit:
176878
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
3
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
6
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
172.50 
Ju kurseni : 8.00   (5%)
164.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pllakë amë e prodhuar nga kompania MSI është e dizajnuar për të pasionuarit e lojërave dhe posedon çipin INTEL Z170, e cila përkrah procesorët e firmës Intel të serisë Pentium dhe Celeron të gjeneratës së gjashtë me socket INTEL 1151. Kartela e zërit komponentet përbërëse i ka të teknologjisë Audio Boost të cilat prodhojnë zëra kualitativ dhe të kjartë. Pllaka amë është e përbërë edhe nga një port i ri i ashtuquajtur WiFi 802.11ac e cila ka shpejtësi 867 Mbps. Mundëson dy porte për USB 3.1 dy porte për USB 3.0 dhe dy të tjerë për USB 2.0. Ofron edhe katër slote për ngritjen e kapacitetit të memories deri në 64 GB. Memoria operon me frekuencë prej 2400-3600 MHz.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Bluetooth:
Chipset:
Intel Z170
DVI:
EAN:
4719072427238
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3 600
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
HDMI:
Intel RealSense:
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
Z170A TOMAHAWK AC
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
3 Tetor 2015
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
6
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
2
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
3
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Lojë
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë GAMING MSI Z170A TOMAHAWK AC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE