Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MB ASUS ROG STRIX B360-H GAMING

Kodi i produktit:
233797
AMD CrossFireX:
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Prodhuesi:
ASUS
Prizë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
126.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ROG Strix B360 është pllaka amë që vazhdon traditën e performancës së jashtëzakonshme të paraardhësve të tij. Duke ju ofruar mbështetje për procesorët dhe teknologjinë tjetër më të fundit, ju do të keni performancën e nivelit të ri afër jush në çdo moment e me çdo video lojë. Pllaka vjen e pajisur me çipin Intel B360 me hapësirën 1151 e përshtatur për procesorët Intel 8 Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pos kësaj, pllaka ka 4x hapësira DIMM për memorie operative të llojit DDR4 deri në 64GB me frekuencë deri në 2666 MHz, ka 6x konektor 2.0 ( 2x në pjesën e pasme, 4x në pllakë), 4x konektor USB 3.1 Gen 1 (2x në pjesën e pasme, 2x në pllakë), 2x konektor USB 3.1 Gen 2 (2x në pjesën e pasme), 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN , 5x audio jack, 2x PCI-E 3.0 x16 / x4 dhe 4x PCI-E 3.0 x1. Poashtu, pllaka ofron 6x hapësira për SATA 6Gbps, 2x hapësira për M.2, ofron mbështetje për AMD CrossFireX dhe vjen me formatin ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel B360
DVI:
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0WM0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Lansuar:
3. 4. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës (2x 4pin), Ftohës për CPU (2x 4pin), M.2 (2x), RGB LED, SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prizë:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Pllakë amë MB ASUS ROG STRIX B360-H GAMING edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE