Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI B360M GAMING PLUS - Intel B360

Kodi i produktit:
234009
Chipset:
Intel B360
PCI-E 3.x:
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve CPU:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

107.50 
Ju kurseni : 1.00   (1%)
106.50 € * Përfshirë TVSH-në
1% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me përshtatje të pakufizuar dhe të mbushur me karakteristika ekskluzive të lojrave, pllakat amë MSI PERFORMANCE GAMING ofrojnë përvojën më të mirë të lojrave. Chipset i ri Intel B360 është dizajnuar për të mbështetur gjeneratën e 8-të CPU Lake të quajtur Coffee Lake. Pasi ftohja e kompjuterit është element kryesor për performancë të besueshme, MSI ka shtuar mjaft lidhje të plotë të kontrollit të freskuesëve për të mbajtur sistemin tuaj të ftohtë. Ky produkt MSI mbështet të gjitha standardet e fundit të ruajtjes, që ju lejon të luani lojëra më të shpejta, të rritni nivelet e ngarkesës dhe të keni një avantazh mbi armiqtë tuaj. Tingull që ju tërheq në lojë Merrni cilësinë më realiste të zërit. MSI Audio Boost siguron cilësinë më të lartë të zërit duke përdorur komponentë audio cilësor premium. Këto ju lejojnë të shijoni një tingull befasues që ndihmon në krijimin e përvojës më emocionuese të lojrave. Karakteristikat kryesore Kjo është një pllakë e lojrave me chipset Intel B360. Ajo ofron socket 1151 me mbështetje për procesorin e gjeneratës Intel 8, Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pllaka ofron slote 2 DIMM dual-channel DDR4 me kapacitet deri në 32 GB dhe mbështetje deri në 2666 MHz. Ndërfaqja e pllakës ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 6x USB 3.1 Gen 1 (4x në panelin e pasmë: 3x type-A, 1x type-C, 2x në pllakë), 1x VGA, 1x DVI -D, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN, 6x audio jack dhe slote zgjerimi 1x PCI-E 3.0 x16 dhe 2x PCI-E 3.0 x1. Për hard disqet, pllaka ka lidhje 6x SATA 6Gbps dhe 1x M.2. Pllaka është në formatin mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel B360
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719072564186
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
B360M GAMING PLUS
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
5. 4. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (2x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), LPT, M.2 (1x), RGB LED, SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
243 x 206
Prizë:
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Sinkronizim të RGB:
MSI Mystic Light Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë MSI B360M GAMING PLUS - Intel B360 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE