Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI H370 GAMING PLUS - Intel H370

Kodi i produktit:
234002
AMD CrossFireX:
PCI-E 3.x:
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
136.50 
Ju kurseni : 2.00   (1%)
134.50 € * Përfshirë TVSH-në
1% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllakat amë MSI PERFORMANCE GAMING ofrojnë përvojën më të mirë të lojrave. Chipset-i i ri Intel H370 është dizajnuar për të mbështetur gjeneratën e 8-të CPU Lake të quajtur Coffee Lake. Ftohja e kompjuterit tuaj është e rëndësishme për performancë të besueshme, prandaj MSI ka shtuar lidhje me kontroll të plotë të freskuesëve për të mbajtur sistemin tuaj të ftohtë. Ky produkt MSI mbështet të gjitha standardet e fundit të ruajtjes, gjë që ju lejon të lidhni ruajtjen ultra të shpejtë të të dhënave që ju jep një avantazh të dukshëm. Poashtu, të luani lojëra më të shpejta, të rritni nivelet e ngarkesës dhe të keni një avantazh mbi armiqtë tuaj. Tingull që ju tërheq në lojë Merrni cilësinë më realiste të zërit. MSI Audio Boost siguron cilësinë më të lartë të zërit duke përdorur komponentë audio cilësor. Kjo ju lejon të shijoni një tingull befasues dhe ju ndihmon në krijimin e përvojës më emocionuese të lojrave. Karakteristikat kryesore Kjo pllakë amë ka chipset Intel H370, e cila ofron socket 1151 me mbështetje për procesorët e gjeneratave 8, Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pllaka ofron slote 4 DIMM dy kanale DDR4 me kapacitet deri në 64 GB dhe mbështetje deri në 2666 MHz. Ndërfaqja e pllakës ka 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 6x USB 3.1 Gen 1 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 2x USB 3.1 Gen 2 (2x në panelin e pasmë: 1x type-A, 1x type-C), 1x DVI-D, 1x DisplayPort, 1x PS / 2, 1x GLAN, 6x audio jack dhe slote zgjerimi 2x PCI-E 3.0 x16 (x16 / x4) dhe 4x PCI-E 3.0 x1. Për hard disqet, pllaka ofron lidhje 5x SATA 6Gbps dhe 1x M.2. Pllaka është në formatin ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel H370
DisplayPort:
DVI:
EAN:
4719072562816
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
H370 GAMING PLUS
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
5. 4. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 6pin, ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (5x 4pin), Ftohës përCPU (1x 4pin), LPT, M.2 (1x), RGB LED, SATA 6Gb/s (5x), Thunderbolt (1x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (4x porte), Uji(1x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
5
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
304 x 243
Prizë:
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Sinkronizim të RGB:
MSI Mystic Light Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë MSI H370 GAMING PLUS - Intel H370 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE