Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI H370 GAMING PRO CARBON - Intel H370

Kodi i produktit:
233999
AMD CrossFireX:
PCI-E 3.x:
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

161.50 
Ju kurseni : 9.00   (6%)
152.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

MSI H370 GAMING PRO CARBON ju sjell eksperiencën e përsosur për lojëra me aftësitë e larta të konfigurimit dhe karakteristikave të videolojërave. Chipset-i i ri Intel H370 është dizajnuar për të mbështetur gjeneratën e 8-të CPU Lake të quajtur Coffee Lake. Pasi ftohja e kompjuterit është element kryesor për performancë të besueshme, MSI ka shtuar mjaft lidhje të plota të kontrollit të freskuesëve për të mbajtur sistemin tuaj të ftohtë. Ky produkt MSI mbështet të gjitha standardet e fundit të ruajtjes, që ju lejon të luani lojëra më të shpejta, të rritni nivelet e ngarkesës dhe të keni një avantazh mbi armiqtë tuaj. Me MSI Audio Boost, ju merrni cilësinë më realiste të zërit, që siguron cilësinë më të lartë të zërit duke përdorur komponentë audio cilësor premium. Këto ju lejojnë të shijoni një tingull befasues që do të ndihmoj në krijimin e përvojës më emocionuese të lojrave. Karakteristikat kryesore Kjo pllakë amë e lojrave ka chipset Intel H370. Ajo siguron socket 1151 me mbështetje për procesorin e gjeneratës së 8-të Intel Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pllaka ofron slote 4 DIMM dy kanale DDR4 me kapacitet deri në 64 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2666 MHz. Ndërfaqja e pllakës ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 4x USB 3.1 Gen 1 (4x në panelin e pasmë), 3x USB 3.1 Gen 2 (2x në panelin e pasmë: 1x type-A, 1x type-C, 1x në pllakën type-C), 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x PS / 2, 1x GLAN, 5x audio jack dhe slote zgjerimi 2x PCI-E 3.0 x16 (x16 / x4) dhe 3x PCI-E 3.0x1. Për hard disqet, pllaka ka 6x konektorë SATA 6Gbps dhe 2x konektorë M.2. Pllaka është në formatin ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel H370
DisplayPort:
EAN:
4719072559847
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
H370 GAMING PRO CARBON
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
5. 4. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës(5x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (2x), RGB LED, SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (4x porte), Uji (1x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
3+
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
304 x 243
Prizë:
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Sinkronizim të RGB:
MSI Mystic Light Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE