Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI X299 XPOWER GAMING AC - Intel X299, 128GB DDR4 DIMM

Kodi i produktit:
219587
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

456.50 
Ju kurseni : 41.00   (9%)
415.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë MSI X299 XPOWER është e formatit ATX dhe është e pajisur me chipset Intel X299, e cila mbështetë procesorët Intel Core X. Pllaka, poashtu, ka tetë slote DIMM për memorie RAM të llojit DDR4 me kapacitet 128GB dhe frekuencë operuese 2133/2400/2666 MHz (deri në 4500 MHz OC) .Gjithashtu ofron porte dhe slote të ndryshme për lidhje me pajisje të brendshme dhe periferike, gjashtë porte USB 2.0 (2 në panelin e pasëm, 4 në pllakë), dhjetë porte USB 3.1 gen1 (6 në panelin e pasëm, dhe 4 në pllakë), tre porte USB 3.1 gen2 (një tip A dhe një tip C në panelin e pasëm, një në pllakë),etj. Për hard disqe, pllaka posedon dhjetë porte SATA 6Gbps, tre lidhës M.2 dhe një lidhës U.2. Posedon Wifi dhe Bluetooth ver. 4.2. Mbështet sistemet NVIDIA SLI dhe AMD CrossFireX.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE