Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI X99A Godlike GAMING CARBON - Intel X99

Kodi i produktit:
190905
AMD CrossFireX:
PCI-E 3.x:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

607.50 
Ju kurseni : 25.00   (4%)
582.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pllakë amë e prodhuar nga kompania MSI është e dizajnuar për të pasionuarit e lojërave dhe posedon çipin INTEL X99, i cili përkrahë procesorët e firmës Intel të serisë i7 Extreme Edition. Komponentet si bërthama dhe kondensatorët audio janë të standardit Military Class 4, të cilat ofrojnë operim edhe në kushtet më esktreme. Gjithashtu posedon edhe dritat dekoruese, të cilat mund t’i konfiguroni përmes aplikacioni Mystic Light i cili përveçse është i dedikuar për PC, mund të instalohet edhe në smartphone dhe tablet. Mundëson gjashtë porte për USB 2.0, shtatë për USB 3.1 të llojit A dhe një për USB 3.1 të llojit C. Gjithashtu ofron slotet për integrimin e RAM memorieve që mundësojnë kapacitet maksimal prej 128 GB.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Bluetooth:
Chipset:
Intel X99
EAN:
4719072454333
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3 400
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
X99A GODLIKE GAMING CARBON
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
17 Maj 2016
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
E-ATX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
10
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
5
Numri i sloteve për memorie:
8
NVIDIA SLI:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 272
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 2011-3
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw
USB-C:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë MSI X99A Godlike GAMING CARBON - Intel X99 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE