Tastierë Mekanike Modecom VOLCANO Hammer, Outemu i kaftë, US

46.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88€ në muaj  

218084
7 artikuj
+

VOLCANO Gamer është një tastierë lojërash me dizajn elegant dhe çelsa Outem. Ofron çelësa të kuq të rregullueshëm me ndriçimi dhe anti-ghosting të plotë. Ju nuk do ti fshini tastet edhe në lojëra më intensive.

Një kabllo 1,8 m me një portë USB sigurohet për kyçje në kompjuter.

Detajet teknike

EAN:
5901885247861
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
445
Kodi:
K-MC-HAMMER-U-BROWN
Lartësia [mm]:
42
Layout (renditja/shfaqja):
US
Lloji i tastierës:
Mechanické, Outemu Brown
Lojë:
Po
Ndriçim i pasëm:
Po
Në ofertë që nga:
5. 7. 2017
Prodhuesi:
Modecom
Teknologjia:
USB Type-A
Trashësia [mm]:
145
Ueb-i i prodhuesit:
Modecom.eu

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera