Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock J4005M - Intel J4005

Kodi i produktit:
260025
Besueshmëria:
100 %
Numri i sloteve PCI-Express x1:
2
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA eSATA:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
92.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një pllakë amë e vogël me cilësi të lartë me një procesor të integruar Intel Dual-Core J4005 që operon me frekuencë deri në 2.7 GHz. Bordi ofron 2 slote DIMM për memorje DDR4 me një kapacitet deri në 8 GB (nuk mbështet module 2 GB) dhe mbështet frekuenca deri në 2400 MHz. Nga bordi i ndërfaqes ofron deri në 7x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 5x në bord), 4x USB 3.1 Gen1 (2x në panelin e pasmë, 2x në bord), 2x PS / 2, 1x GLAN, 1x VGA , 1x DVI-D, 1x HDMI, kabllo audio 3 dhe presa elektronike për zgjerim 1x PCI-E 2.0 x16, 2x PCI-E 2.0 x1 dhe 1x M.2 (Wi-Fi). Për hard disqe, ajo ka lidhës 2x SATA 6Gb / s në tabelë si dhe mbështet formatin mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
D-Sub:
DVI:
EAN:
4717677334944
Frekuenca e procesorit MHz:
3 333
Frekuenca maksimale operuese MHz:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
8
Kartë zërimi:
Realtek ALC887 (7.1CH)
Kartelë grafike të integruar:
Intel UHD 600
Kodi:
J4005M
Konektor të pasëm:
3.5mm jack (3x) 7.1CH, D-Sub (1x), DVI-D (1x), HDMI (1x), LAN 1Gb/s (1x), PS/2 (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.2 Gen 1 (2x)
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Lansuar:
1. 5. 2019
Lidhës të brendshëm:
ATX 24pin, COM (2x), ftohës (1x 3pin), ftohës për CPU (1x 3pin), LPT, M.2 për WiFi (1x), SATA 6Gb/s (2x), USB 2.0 (3x), USB 3.2 Gen 1 (1x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
Micro-ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA eSATA:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
2
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve PCI-Express x1:
2
Numri i sloteve PCI-Express x16:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 2.x:
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përfshinë procesor:
Përmasat e pllakës mm:
226 x 178
Procesor të integruar:
Intel Celeron Dual-core (dy bërthamësh)
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE