Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE N3160TN, Intel N3160, 8GB DDR3 SODIMM, Intel HD Graphics

Kodi i produktit:
216543
D-Sub:
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Procesor të integruar:
Intel Celeron Quad-Core (katër bërthamësh)
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Përfshinë procesor :

Si të porosisim në Gjirafa50?

145.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

GIGABYTE N3160TN Gigabyte prezanton Mini ITX N3160TN pllakë amë me një procesor të integruar, një kartë grafike të integruar dhe mbrojtje cilësore. Është ideale për ndërtimin e kompjuterëve të hollë dhe kompjutera të hollësishëm. GIGABYTE N3160TN është e pajisur me disa funksione sigurie për të mbrojtur vetveten dhe komponentët e lidhur. Dizajni i ri i tabelave të qarqeve të shtypura me fije qelqi zvogëlon mundësinë e lidhjeve të shkaktuara nga lagështia. Gigabyte gjithashtu përdorë qarqe të integruara për të mbrojtur bordin nga mbitensionet dhe shkarkimet elektrostatike. Pllakë amë Gigabyte N3160TN vjen me pocesor Intel Celeron Dual-Core N3160 Soc. 4-bërthamësh 1.6 GHz dhe 2 MB Cache. Bordi ofron 2 lojëra elektronike SO-DIMM për DDR3L me memorie deri në 8 GB (dy kanale) dhe mbështetje për deri në 1600 MHz. Bordi i ndërfaqes ofron deri në 4 x USB 2.0 (4x në bord), 4x USB 3.0 (4x në panelin e pasmë), 1x VGA, 1x HDMI, 2x GLAN dhe 1x PCI-E 2.0 x1 zgjeruese dhe 1x Mini PCI-E 2.0. Për hard disqet, ka 2 x SATA 6Gb / s dhe 1x lidhje MSATA në bord. Bordi është Mini ITX format.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

D-Sub:
EAN:
4719331834258
Frekuenca e procesorit [MHz]:
1 600
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
1 333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
8
Kartelë grafike të integruar :
Intel HD Graphics
Kodi i prodhuesit:
GA-N3160TN
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, COM (6x), Ftohës (1x), Ftohës për CPU (1x), LPT, mSATA (1x), SATA 6Gb/s (2x), USB 2.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR3 SODIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
Për procesorë:
Intel
Përfshinë procesor :
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Procesor të integruar:
Intel Celeron Quad-Core (katër bërthamësh)
Prodhuesi:
GIGABYTE

Bashkangjitja Pllakë amë GIGABYTE N3160TN edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE