Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock X570 TAICHI - AMD X570

Kodi i produktit:
264541
EAN:
4717677338683

Si të porosisim në Gjirafa50?

329.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një pllakë amë me set çipash AMD X570. Ofron prizë AMD AM4 me mbështetje të procesorit AMD Ryzen gjen. 3./2 dhe gjen. 2./1 me grafikë Vega. Pllaka ofron 4 slote DIMM për memorie DDR4 (dual-channel) me deri në 128 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 3200 MHz dhe 4666+ MHz OC. Prej ndërfaqeve ofron deri në 4x USB 2.0 (4x në bord), 8x USB 3.2 Gen 1 (6x në panelin e pasmë, 2x në bord), 3x USB 3.2 Gen 2 (1x lloji-A dhe 1x lloji-C në panelin e pasmë, 1x lloji-C në panelin e përparmë), 1x PS / 2, 1x GLAN, 1x HDMI, 5x audio jack dhe slotet e zgjerimit 3x PCI-E 4.0 x16 (Ryzen gjenerata e 3-të x16, x8/ x8 / x8, x8 / x8 / x4; Ryzen gjenerata e 2-të PCI-E 3.0 x16, x8 / x8, x8 / x8 / x4; Ryzen Vega 1./2. PCI-E gjen 3.0 x8, x8 / x4), 2 x PCI-E 4.0 x1. Për hard disqet, pllaka ka 8x lidhës SATA 6Gb / s dhe 3x lidhës Hyper M.2. Është e pajisur me një modul që ofron Wi-Fi 6 dhe Bluetooth 5.0. Mbështet NVIDIA SLI dhe AMD Crossfire. Pllaka është në format ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4717677338683

Bashkangjitja Pllakë amë ASRock X570 TAICHI - AMD X570 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE