Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS ROG MAXIMUS XI CODE - Intel Z390

Kodi i produktit:
246329
Chipset:
Intel Z390
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të, Intel - gjenerata e 9-të
Kodi:
90MB0XT0-M0EAY0
Lansuar:
8. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

393.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është pllaka amë me chipset Intel Z390. Ajo ofron një prizë 1151 me mbështetje për procesorët të gjeneratës së 8-të dhe 9-të Intel Core i9 / i7 / i5 / Pentium / Celeron. Pllaka ofron 4 slote DIMM për memorje DDR4 (me dy kanale) me deri në 64 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2666 MHz dhe deri në 4400 MHz OC. Pllaka e ndërfaqes ofron deri në 4x USB 2.0 (4x në pllakë), 8x USB 3.1 Gen1 (6x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 5x USB 3.1 Gen2 (1x Type-C dhe 3x Type-A në panelin e pasmë, 1x në panelin e përparmë), 1x HDMI, 1x GLAN, 5x audio jack dhe slote për zgjerim 3x PCI-E 3.0 x16 (x16, x8 / x8, x8 / x4 / x4 ) dhe 1x PCI-E 3.0 x1. Për hard disqet, pllaka ka 6x lidhës SATA 6Gb / s dhe 2x lidhës Ultra M.2. Mbështet NVIDIA SLI dhe AMD Crossfire. Ka një modul që siguron Wi-Fi me brez të dyfishtë 802.11ac Wi-Fi dhe Bluetooth versioni 5.0. Pllaka është në format ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel Z390
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të, Intel - gjenerata e 9-të
Kodi:
90MB0XT0-M0EAY0
Lansuar:
8. 10. 2018
Numri i sloteve CPU:
1
Për procesorë:
Intel
Prizë:
Socket 1151
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE