Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE X570 I AORUS PRO WIFI - AMD X570

Kodi i produktit:
264561
Bluetooth:
Numri i sloteve për memorie:
2
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 10-mirroring
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA eSATA:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

265.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një pllakë amë me AMD X570 chipset. Ajo ofron AMD AM4 socket me mbështetje të procesorit AMD Ryzen të gjeneratës 3./2 dhe 2./1 me grafikë Vega. Pllaka ofron 2 slote DIMM për memorje DDR4 (dual-channel) me kapacitet deri në 64 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 3200 MHz dhe deri në 4400 MHz OC. Nga ndërfaqja, pllaka ofron deri në 2x USB 2.0 (2x në pllakë), 6x USB 3.2 Gen 1 (4x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 2x USB 3.2 Gen 2 (1x type-A dhe 1x type-C në panelin e pasmë), 1x GLAN, 2x HDMI, 1x DisplayPort, 3x audio jack dhe slotet e zgjerimit PCI-E 4.0 x16 (Ryzen 3rd gene x16; Ryzen 2nd PCI-E 3.0 x16 gene; Ryzen Vega 1st / 2nd PCI-E 3.0 x8 gene). Për hard disqet, ekzistojnë 4x lidhës SATA 6Gb / s dhe 2x lidhës M.2 në pllakë. Ajo përmban një modul Wi-Fi 6 dhe Bluetooth 5.0. Pllaka është në formatin mini-ITX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Chipset:
AMD X570
DisplayPort:
Frekuenca maksimale operuese MHz:
4400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e 2-të, Ryzen - gjenerata e 3-të
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
64
Kartë zërimi:
Realtek ALC1220-VB (7.1CH)
Kartelë grafike të integruar:
Nga procesori
Kodi:
X570 I AORUS PRO WIFI
Konektor të pasëm:
3.5mm jack (3x) 7.1CH, BIOS Flashback, DisplayPort (1x), HDMI (2x), LAN 1Gb/s (1x), USB 3.0 (4x), USB 3.1 (1x), USB 3.1 Type-C (1x)
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
8. 7. 2019
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, Fan (2x), Fan CPU (1x), M.2 PCI-E/SATA 2260-80 (2x), M.2 pro WiFi (1x), RGB LED 5V (1x), RGB LED 12V (1x), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (1x), USB 3.0 (1x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 10-mirroring
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA eSATA:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
1
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 4.x:
Për procesorë:
AMD
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës mm:
170 x 170
Prizë:
Socket AM4
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Sinkronizim të RGB:
GIGABYTE RGB Fusion
USB-C:
WLAN WiFi:
XMP:
Extreme Memory Profile

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE