Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI A320M-A PRO, AMD A320

Kodi i produktit:
271640
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

74.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një pllakë amë me setin e çipave AMD A320. Ofron prizë AMD AM4 me mbështetje të procesorit të gjeneratës së 7-të / AMD Ryzen të serisë A / Athlon. Pllaka ofron 2 slote DIMM për memorie DDR4 (dual-channel) me kapacitet deri në 32 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2667 MHz (3200+ MHz OC). Pllaka e ndërfaqes ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 6x USB 3.2 Gen1 (4x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 1x DVI-D, 1x HDMI, 2x PS / 2, 1x GLAN, 3x audio jack dhe slote për zgjerim 1x PCI-E 3.0 x16 (Ryzen me grafikë Vega x8, Athlon me grafikë Vega x4) dhe 1x PCI-E 2.0 x1. Për hard disqet, pllaka ka 4x lidhës SATA 6Gb / s. Pllaka është në format mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE