Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI B360M PRO-VD, Intel B360

Kodi i produktit:
235881
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
B360M PRO-VD
Lansuar më:
1. 5. 2018
Prodhuesi:
MSI
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

73.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është pllaka amë me set çipash Intel B360. Ajo ofron një prizë 1151 me mbështetje për procesorët Intel të gjeneratës së 8-të: Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pllaka ofron 2 slote DIMM për memorie DDR4 (dual-channel) me një kapacitet deri në 32 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2666 MHz. Prej ndërfaqeve ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në bord), 6x USB 3.1 Gen 1 (4x në panelin e pasmë, 2x në bord), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x PS / 2, 1x GLAN, 3x audio jack dhe slote zgjerimi 1x PCI-E 3.0 x16 dhe 2x PCI-E 3.0 x1. Për hard disqet, pllaka ka 6x lidhës SATA 6Gb / s dhe 1x lidhës M.2. Pllaka është në format mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
B360M PRO-VD
Lansuar më:
1. 5. 2018
Prodhuesi:
MSI
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE