Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock X299 Killer SLI/ac - Intel X299

Kodi i produktit:
220759
AMD CrossFireX:
NVIDIA SLI:
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

276.50 
Ju kurseni : 25.00   (9%)
251.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Para jush keni edhe një themel për paisje të fuqishme të kompjuterëve për lojëra. Është kjo pllakë amë e ndërtuar nga seti i çipave Intel X299 modern. Cilësia primare e kësaj pllake amë është dëshmuar gjatë testimit sfidues kështu që mund të jeni të bindur se keni një produkt premium që mbështet llojllojshmëri të veglave. Llogaritni në audion me 7.1 kanale, zgjidhje multi-GPU nga Nvidia dhe AMD si dhe mbështetjen për frekuenca shumë të larta DDR4 (deri në 4400 + MH). Seti i çipave Intel X299 kupton procesorët e serisë Intel Core X për prizën LGA2066, mbështet portet USB 3.1, ndërfaqet SATA 6 Gbps, 32 Gbps M.2 dhe PCIe 3.0. Përdoruesit kërkues përfitojnë nga aftësia e pashembullt për të instaluar tetë module (!) DDR4, dhe ju mund të shfrytëzoni ndërfaqen Wi-Fi 802.11ac shumë të shpejtë me dy breza (2.4G / 5G WiFi) dhe Bluetooth 4.2. Pllaka amë mbështet zgjidhjet multi-GPU AMD Quad CrossFireX, 3-Way CrossFireX dhe CrossFireX / NVIDIA Quad SLI, 3-Way SLI dhe SLI, dhe shtesë 7.1 audio kanale, që barten nga Realtec ALC1220. Ndërfaqja përfshin: 4 x PCIe 3.0 x16, 1 x PCIe 2.0 x1, 1 x M.2 vertikale të lidhur (key E) me modul WiFi-802.11ac + 2 x M.2, 8 x SATA 6 Gbps (RAID 0, 1 , 5, 10, Intel Rapid Storage Teknologjia 15 dhe Intel Smart Response, NCQ, AHCI, Hot Plug); portet hyrëse / dalëse të pasme: 2 x për antenë, 1 x PS / 2 (maus / tastierë), 1 x SPDIF optik, 4 x USB 2.0 (ESD protection), 1 x USB 3.1 Gen 2 tip A, 1 x 3.1 Gen 2 tip C, 4 x USB 3.1 Gen 1, 1 x Gigabit RJ-45, 1 x Clear CMOS, 1x HD Audio 3.5mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Bluetooth:
Chipset:
Intel X299
EAN:
4717677333572
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
4 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
128
Kartelë grafike të integruar :
Jo
Kodi i prodhuesit:
X299 Killer SLI/ac
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
19. 8. 2017
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës (2x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (3x), SATA 6Gb/s (8x), Thunderbolt (1x), TPM, USB 2.0 (6x porte), USB 3.0 (2x porte), Uji (2x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
8
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
4
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
8
NVIDIA SLI:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prizë:
Socket 2066
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE