Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë Amë ASUS ROG Intel X99 (gaming)

Kodi i produktit:
191995
AMD CrossFireX:
PCI-E 3.x:
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
662.50 
Ju kurseni : 60.00   (9%)
602.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 50.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pllakëz amë është një pajisje e destinuar për serinë e kompjuterëve ASUS me teknologjinë ROG (Republic of Gamers). Formati i kësaj pllake është ATX dhe e prodhuar posaçërisht për gaming dhe përkrahë tre procesorë Intel Core i7, Intel 14 nm CPU dhe Intel Turbo Boost 3.0. Lloji i chipsetit është Intel X99. Kjo pllakë amë ka 8 hapësira DIMM për tipin e memories operative DDR4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Bluetooth:
Chipset:
Intel X99
EAN:
4712900448504
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3 333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
90MB0Q00-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor U.2:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
10
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
4
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 4x:
1
Numri i sloteve për memorie:
8
NVIDIA SLI:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 272
Prizë:
Socket 2011-3
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE