Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE X299 AORUS Gaming 7 - Intel X299, 128GB DDR4 DIMM

Kodi i produktit:
217657
AMD CrossFireX:
Numri i lidhësve LAN:
2
USB-C:
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
GIGABYTE

Si të porosisim në Gjirafa50?

486.50 
Ju kurseni : 30.00   (6%)
456.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 38.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë X299 AORUS e formatit ATX, është e pajisur me me prizë 2066 dhe procesor Intel Core. Pllaka, poashtu, ka tetë slote DIMM për memorie RAM të llojit DDR4 me kapacitet 128GB dhe frekuencë operuese prej 2133/2400 Mhz deri në 4333MHz OC. Gjithashtu, X299 AORUS ofron porte dhe slote të ndryshme për lidhje me pajisje të brendshme dhe periferike, si katër porte USB 2.0 (dy në panelin e prapmë dhe katër në pllakë), tetë porte USB 3.1 Gen 1 (katër në panelin e prapmë dhe katër në pllakë), gjashtë USB-A 3.1 Gen 2 (katër të tipit A dhe një të tipit), një HDMI, dy GLAN, pesë porte jack, dy slote PCI-E 3.0 x16, një PCI-E 2.0 x16 (x8) dhe dy PCI-E 3.0 x4. Në pllakë janë edhe tetë slote për hard disqe SATA 6 Gb / s, tre konektor M.2 dhe mbështetë kartat garfike NVIDIA SLI dhe AMD Crossfire X. Pllaka është e pajisur me Wi-Fi dhe verzionin e Bluetooth 4.1.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Bluetooth:
Chipset:
Intel X299
EAN:
4719331801748
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
4 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
X299 AORUS Gaming 7
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin (2x), ATX 24pin, Ftohës (4x), Ftohës për CPU (1x), M.2 (3x), SATA 6Gb/s (8x), Thunderbolt (1x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (4x porte), USB 3.1 (1x porte), Uji (1x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
8
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
5
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
5
Numri i sloteve për memorie:
8
NVIDIA SLI:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prizë:
Socket 2066
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
USB-C:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë GIGABYTE X299 AORUS Gaming 7 - Intel X299 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE