Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI X299 GAMING PRO CARBON AC - Intel X299, 128GB DDR4 DIMM

Kodi i produktit:
217654
AMD CrossFireX:
PCI-E 3.x:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

377.50 
Ju kurseni : 28.00   (7%)
349.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshtatje e pakufizuar dhe e mbushur me karakteristika ekskluzive të lojrave, pllakat amë të MSI PERFORMANCE GAMING ofrojnë përvojën më të mirë të mundshme të lojrave. Është një pllakë amë Intel X299 çipset, që ofron një prizë Socket 2066 me mbështetje të procesorit Intel Core X. Bordi ofron 8 slots DIMM për memorie DDR4 deri në 128 GB dhe mbështetje për 2133/2400/2666 MHz (deri në 4266 MHz OC). Bordi i interface ofron deri në 7x USB 2.0 (3x në panelin e pasëm, 4x në bordin), 8x USB 3.1 Gen 1 (4x në panelin e pasëm, 4x në bordin), 3x USB 3.1 Gen 2 (1x lloji A dhe 1x lloji C në panelin e pasëm, 1x në bord), 1x PS / 2, 1x GLAN, 5 x audio jack dhe 2x PCI-E 3.0 x16 slots për zgjerim, 1x PCI-E 3.0x16 (x8), 1x PCI-E 3.0x16 (x4) dhe 2x PCI-E 3.0 x1. Disqet e ngurta janë në bordin 8x SATA 6Gbps, 2x M.2 dhe 1x U.2, kurse bordi është i pajisur me lidhës për Wi-Fi dhe Bluetooth ver. 4.2, mbështet NVIDIA SLI dhe AMD CrossFireX, dhe është në format ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Bluetooth:
Chipset:
Intel X299
EAN:
4719072525989
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
4 266
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
X299 GAMING PRO CARBON AC
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor U.2:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës (4x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (8x), TPM, U.2 (1x), USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (4x porte), Uji (1x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
8
Numri i porteve USB-A 2.0:
3
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
4
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
8
NVIDIA SLI:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prizë:
Socket 2066
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw
USB-C:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë MSI X299 GAMING PRO CARBON AC - Intel X299 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE