Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë MSI Z270I Gaming FOR CARBON AC – Intel Z270

Kodi i produktit:
204599
Bluetooth:
PCI-E 3.x:
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

164.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pllakë ju ofron karakteristika ekskluzive gaming me performanca tejet të larta. Aplikacioni Mystic Light mund të operojë duke përdorur aplikacionet MSI ose telefonin tuaj të mençur. Brenda sekondash do të mund të ndërroni stilin dhe ngjyrën e dritës, duke bërë të mundur që kompjuteri juaja të duket si makineri e re. Posedon 2048 ngjyra dhe 7 gjendje të ndryshme Mystic Light, duke siguruar mundësi të pafundme të personalizimit të makinerive gaming për secilin lojtar. Kjo pllakë është e pajisur me Bluetooth të verzionit 4.2.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Chipset:
Intel Z270
DisplayPort:
EAN:
4719072490614
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3 800
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
Z270I GAMING PRO CARBON AC
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
11 Janar 2017
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës (2x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (1x), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw
USB-C:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë MSI Z270I Gaming FOR CARBON AC – Intel Z270 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE