Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS PRIME B450M-A - AMD B450

Kodi i produktit:
241084
Chipset:
AMD B450
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
94.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllakë amë ASUS PRIME B450M-A - AMD B450, me mbështetje DDR4 3200MHz, HDMI 2.0b, 6Gb / s SATA. Lidhje ultra-shpejtë dhe fleksibilitet i madh me USB 3.1 Gen 2 dhe M.2. Konektori i integruar për shirita RGB LED, sinkronizim i lehtë me portofolin më të zgjeruar ndonjëherë të hardware Aura Sync. Siguria e shumëfishtë e harduerit për të mbrojtur të gjithë sistemin tuaj me 5X Protection III. Lidhës të brendshëm: COM, Fan (2x 4pin), Fan CPU (1x 4pin), M.2 (1x), RGB LED, SATA 6Gbps (6x), TPM, USB 2.0 (port 4x), USB 3.0 (2x port).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
AMD B450
D-Sub:
DVI:
EAN:
4718017075657
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar: :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0YR0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
1. 8. 2018
Lidhës të brendshëm:
COM, ftohës (2x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (1x), RGB LED, SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 240
Prizë:
Socket AM4
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Sinkronizim të RGB:
ASUS Aura Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS PRIME B450M-A - AMD B450 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE