Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS PRIME J4005I-C - Intel J4005

Kodi i produktit:
277479
Besueshmëria:
100 %
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Prodhuesi:
ASUS
Procesor të integruar:
Intel Celeron Dual-core (dy bërthamësh)
Port COM:

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një pllakë amë e pajisur me një procesor të integruar dual-core Intel Celeron J4005 me një frekuencë operative 2.0 GHz (2.7 GHz) dhe një bërthamë të integruar grafike. Pllaka ofron 2 slote UDIMM për memorje DDR4 me një kapacitet të përgjithshëm deri në 8 GB me mbështetje për frekuencat 2133/2400 MHz. Integrimi i kartës së zërit HD dhe kartës së rrjetit Gigabit është çështje natyrisht. Ndër ndërfaqet e tjera pllaka ofron 6x USB 2.0 (2 në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 4x USB 3.2 Gen1 (2x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 1x VGA, 1x HDMI, 2x PS / 2, 3x 3.5mm audio jack, 1x çelës M.2 E (për modul wireless) dhe port 1x COM. Pllaka nuk ka slote për zgjerim. Për hard disqet, ka 2x lidhës SATA 6Gb / s në pllakë dhe 1x lidhës M.2. Pllaka është në format Mini-ITX me dimensione 17 x 17 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
D-Sub:
Frekuenca e procesorit MHz:
2700
Frekuenca maksimale operuese MHz:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
8
Kartë zërimi:
Realtek ALC887-VD2 (7.1CH)
Kartelë grafike të integruar :
Intel UHD 600
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Mbështet disqet M.2:
M.2 PCI-E 2260-80 (1x)
Numri i sloteve për memorie:
2
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përfshinë procesor :
Përmasat e pllakës mm:
170 x 170
Port COM:
Procesor të integruar:
Intel Celeron Dual-core (dy bërthamësh)
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE