Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE B365M DS3H - Intel B365

Kodi i produktit:
262742
Chipset:
Intel B365
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 10-mirroring
Numri i lidhësve LAN:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
88.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një pllakë amë Intel B365 chipset. Ajo ofron mbështetje socket 1151 për procesorët e gjeneratës së 8-të dhe 9-të Intel Core i9 / i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron. Pllaka ofron 4 slote DIMM dual-channel DDR4 dhe mbështetje për deri në 2666 MHz. Ndërfaqja e pllakës ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 6x USB 3.1 Gen1 (4x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x GLAN, 3x audio 1 x PCI-E 3.0 x16, 1x PCI-E 3.0 x4 dhe 1x PCI-E 3.0 x1. Për hard disqet pllaka ofron 6x lidhje SATA 6Gb / s dhe 1x lidhje M.2. Kjo pllakë është në formatin mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel B365
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719331805579
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të, Intel - gjenerata e 9-të
HDMI:
Intel Optane Memory Ready:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartë zërimi:
Realtek ALC887 (7.1CH)
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi:
B365M DS3H
Konektor të pasëm:
3.5mm jack (3x) 7.1CH, D-Sub (1x), DVI-D (1x), HDMI (1x), LAN 1Gb/s (1x), PS/2 (1x), USB 2.0 (2x), USB 3.0 (4x)
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Lansuar:
13. 6. 2019
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (2x), ftohës për CPU (1x), LPT, M.2 PCI-E/SATA 2242-80 (1x), RGB LED 12V (1x), SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (2x), USB 3.0 (1x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 10-mirroring
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA/eSATA:
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 4x:
1
Numri i sloteve për memorie:
4
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 205
Prizë:
Socket 1151
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
XMP:
Extreme Memory Profile

Bashkangjitja Pllakë amë GIGABYTE B365M DS3H - Intel B365 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE