Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE B450M S2H, AMD B450, 32 GB

Kodi i produktit:
250118
Chipset:
AMD B450
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllakë amë me çipin AMD B450 që mbështet procesorët Summit / Raven / Pinnacle Ridge), Athlon, Vega. Bordi ofron 2 x DDR4 deri në 32 GB dhe funksionon në frekuencat 2667/2933 MHz deri në 3200 Mhz OC. Pllaka ju ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në bord), 6x USB 3.1 Gen 1 (4x në panelin e pasmë, 2x në bord), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x HDMI, 2x PS / 2, 1x GLAN, 3x audio jack dhe slots zgjerues 1x PCI-E 3.0 x16, 2x PCI-E 2.0 x1 Për hard disqe pllaka mban 4x konektorë SATA 6Gbps and 2x konektorë M.2. Kjo pllakë amë është ndërtuar në formatin mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
AMD B450
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719331804961
Frekuenca maksimale operuese MHz:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e parë, Ryzen - gjenerata e dytë
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi:
B450M S2H
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Lansuar:
29. 11. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, ftohës (1x), ftohës për CPU (1x), M.2 (1x), RGB LED, SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës mm:
244 x 205
Prizë:
Socket AM4
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Sinkronizim të RGB:
GIGABYTE RGB Fusion

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE