Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI B450M PRO - VDH MAX - AMD B450

Kodi i produktit:
271742
Besueshmëria:
100 %
PCI-E 2.x:
Lloji i pllakës amë:
Micro-ATX
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 10-mirroring
Numri i sloteve CPU:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një pllakë amë me AMD B450 chipset. Ajo ofron AMD AM4 socket me mbështetje të procesorit AMD Ryzen / Athlon me Vega Gaphics. Pllaka ofron 4 slote DIMM për memorie DDR4 (me dy kanale) me deri në 64 GB dhe mbështetje deri në 2667 MHz dhe deri në 3466/3866 MHz OC (tjetër / Ryzen gjenerata e 3-të). Nga pllaka e ndërfaqes ofron deri në 8x USB 2.0 (4x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 6x USB 3.2 Gen1 (4x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN, 3x audio jack dhe slote për zgjerim 1x PCI-E 3.0 x16 (e ndërtuar me Vega Graphics x8, Athlon me Vega Graphics x4) dhe 2x PCI-E 2.0 x1. Për hard disqet, ka 4x lidhës SATA 6Gb / s dhe 1x lidhës M.2 në pllakë. Pllaka është në format mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Chipset:
AMD B450
D-Sub:
DVI:
Frekuenca maksimale operuese MHz:
3 866
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e 1-rë, Ryzen - gjenerata e 2-të, Ryzen - gjenerata e 3-të
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
64
Kartë zërimi:
Realtek ALC892 (7.1CH)
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi:
B450M PRO-VDH MAX
Konektor të pasëm:
3.5mm jack (3x) 7.1CH, D-Sub (1x), DVI-D (1x), HDMI (1x), LAN 1Gb/s (1x), PS/2 (1x), USB-A 2.0 (4x), USB-A 3.2 Gen 1(4x)
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Lansuar:
8. 10. 2019
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (2x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), LPT, M.2 PCI-E/SATA 2242-80 (1x), RGB LED 12V (1x), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (2x), USB 3.2 Gen 1 (1x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
Micro-ATX
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 10-mirroring
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express x1:
2
Numri i sloteve PCI-Express x16:
1
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 2.x:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës mm:
244 x 244
Prizë:
Socket AM4
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
XMP:
AMD Extreme Memory Profile

Bashkangjitja Pllakë amë MSI B450M PRO - VDH MAX - AMD B450 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE