Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI B450M PRO-M2 - AMD B450

Kodi i produktit:
247820
Chipset:
AMD B450
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo pllakë amë do ta bëjë jetën tuaj më të lehtë dhe do të mbështesë biznesin tuaj me një performancë shumë stabile, të besueshme dhe afatgjate. Ftohja e kompjuterit është e rëndësishme për performancë të besueshme, prandaj MSI ka shtuar lidhje me kontroll të plotë të freskuesëve për të mbajtur sistemin tuaj të ftohtë. Poashtu, pllakat amë MSI, mbështesin lidhjet e teknologjisë së re të ekranit (OLED, HDR) dhe lidhje për projektor. Ky produkt MSI mbështet të gjitha standardet e fundit të ruajtjes, që ju lejon të lidhni ruajtjen ultra të shpejtë të të dhënave dhe të drejtoni programet më të shpejta, ngarkoni të dhënat më shpejt dhe rrisni produktivitetin. Cilësi profesionale e zërit Merrni cilësinë më realiste të zërit. MSI Audio Boost siguron cilësinë më të lartë të zërit duke përdorur komponentë audio cilësor. Kjo ju lejon të shijoni një tingull befasues dhe ndihmon në krijimin e mjedisit më dinamik. Karakteristikat kryesore Kjo pllakë amë ka chipset AMD B450, që ofron AMD AM4 socket me mbështetjen e procesorit AMD Ryzen (Summit / Raven / Pinnacle Ridge). Pllaka ofron slote 2 DIMM dy kanale DDR4 me kapacitet deri në 32 GB dhe mbështetje prej 2667 MHz deri në 3466 MHz OC. Ndërfaqja e pllakës ofron 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 6x USB 3.1 Gen 1 (4x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PS / 2 , 1x GLAN, 3x audio jack dhe slote zgjerimi 1x PCI-E 3.0 x16 (Ryzen with Vega Graphics x8, Athlon me Vega Grphics x4) dhe 2x PCI-E 2.0 x1. Për hard disqet, pllaka ofron lidhje 4 x SATA 6Gb / s dhe 1x M.2. Pllaka është në formatin mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
AMD B450
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719072585624
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3466
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e parë, Ryzen - gjenerata e dytë
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar: :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
B450M PRO-M2
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
25. 10. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (1x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), LED, M.2 (1x), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 206
Prizë:
Socket AM4
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE