Pllakë amë Biostar TB250-BTC Ver. 6.x

119.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96€ në muaj  

TB250-BTC
I padisponueshëm


Pllaka amë Biostar TB250-BTC është e formatit ATX dhe është e pajisur me chipset Intel B250, e cila ofron slot Intel LGA 1151 CPU dhe mbështetë procesorët Intel® Core™ të gjeneratës së 7-të. Pllaka, poashtu, ka dy slote DIMM për memorie RAM të llojit DDR4-2400 me kapacitet 32GB dhe frekuencë operuese prej 1866 MHz deri në 2133MHz.

Gjithashtu, Biostar TB250-BTC ofron porte dhe slote të ndryshme për lidhje me pajisje të brendshme dhe pajisje periferike, si katër porte USB 3.0, një port USB 3.0 (header), dy porte USB 2.0, dy porte USB 2.0 (vetëm 5V, deri në 1.5A), dy USB 2.0 (header), një DVI që mbështetë imazhe me rezolucion 1920 x 1200, një RJ-45, tre porte audio, një PS/2 (për maus), një PS/2 (për tastierë), një slot PCI-E 3.0 x16, pesë slote PCI-E x1 3.0 Slot (nëse përdoret për bitcoin mining, sugjerohet të ndërrohet në PCI-E 1.0 përmes BIOS), dy slote PCI-E 12V 4Pin (të cilat duhet të instalohen nëse përdoren për bitcoin mining) dhe një port për SATA Power. Në pllakë janë edhe gjashtë slote për hard disqe SATA3 6Gb / s, një konektor M.2 dhe mbështeten sistemet operative Windows 7/8.1 (x 64) dhe 10 (x64).

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Detajet teknike

Chipset:
Intel B250
DVI:
Po
EAN:
5445564465654
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
LAN:
Po
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve audio:
3
Numri i porteve RJ-45:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
6
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
5
Përfshinë procesor :
Jo
Prodhuesi:
BioStar
SATA:
1
USB 3.0:
5

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera