Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë grafike ASUS WS C246M PRO - Intel C246

Kodi i produktit:
275991
Besueshmëria:
100
Numri i sloteve për memorie:
4
Lloji i pllakës amë:
Micro-ATX
Mbështet disqet M.2:
M.2 PCI-ESATA 2242-110 1x
Numri i porteve PCI-Express x8:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

285.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një pllakë amë për workstation me chipset Intel C246. Ajo ofron një prizë 1151 me mbështetje për procesorët Intel Xeon E-2200, E-2100 / Core / Pentium / Celeron. Pllaka ofron 4 slote UDIMM për memorje DDR4 (me dy kanale) me deri në 128 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2666 MHz. Pllaka e ndërfaqes ofron deri në 4x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 3x USB 3.2 Gen1 (1x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 2x USB 3.2 Gen2 (2x Type-A në panelin e pasmë), 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x VGA, 2x GLAN, f5x audio jack dhe slote për zgjerim 1x PCI-E 3.0x16, 1x PCI-E 3.0x8 (x4) dhe 1x PCI-E 2.0 x1. Për hard disqet, pllaka ka 8x lidhës SATA 6Gb / s dhe 1x lidhës M.2. Pllaka është në format mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
Chipset:
Intel C246
D-Sub:
DisplayPort:
Frekuenca maksimale operuese MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Xeon
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
128
Kodi:
90SW00E0-M0EAY0
Konektor të pasëm:
3.5mm jack 5x 7.1CH, DisplayPort 1x, D-Sub 1x, HDMI 1x, LAN 1Gbs 2x, USB 2.0 2x, USB-A 3.2 Gen 1 2x, USB-A 3.2 Gen 2 2x
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
22. 11. 2019
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, M.2 PCI-ESATA 1x, SATA 6Gbs 8x, TPM, USB 2.0 2x, USB 3.2 Gen 1 1x
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
Micro-ATX
Mbështet disqet M.2:
M.2 PCI-ESATA 2242-110 1x
Numri i porteve PCI-Express x8:
1
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express x1:
1
Numri i sloteve PCI-Express x16:
1
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Server
Përmasat e pllakës mm:
244 x 244
Prizë:
Socket 1151
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Kartelë grafike ASUS WS C246M PRO - Intel C246 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE