Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS P10S-C/4L - Intel C232

Kodi i produktit:
207814
Besueshmëria:
100 %
Numri i sloteve PCI-Express x16:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
2
Numri i sloteve CPU:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

331.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pllakë amë ka prizë Intel 1151 dhe çipset Intel C232. Mundëson instalimin e procesorëve Intel Pentium / Celeron / Core i3 / Xeon E3-1200 v5. Përfshin kartelë grafike Aspeed AST2400. Ofron slote UDIMM për memorie DDR4 deri në 64GB dhe mbështet frekuencën 2133 MHz. Ofron poashtu: 1x PCI-E 3.0x16, 1x PCI-E 3.0x8, 1x PCI 32bit / 33 MHz dhe 1x MIO dhe konektorë:6x SATA 6Gb / s, 2x M.2, 4x USB 2.0, 4x USB 3.0, 1x PS / 2, port për server 4x Gigabit Ethernet, 1x LAN dhe 1x VGA. Është e formatit ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Chipset:
Intel C232
D-Sub:
Frekuenca maksimale operuese MHz:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories GB:
64
Kartë zërimi:
Nuk ka
Kartelë grafike të integruar:
Aspeed AST2400
Kodi:
90SB0530-M0UAY0
Konektor të pasëm:
D-Sub (1x), LAN 1Gb/s (4x), LAN Management (1x), PS/2 (1x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.2 Gen 1 (2x)
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Lansuar:
14 Shkurt 2017
Lidhës të brendshëm:
COM (2x), Ftohës (6x 4pin), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
4
Numri i lidhësve SATA eSATA:
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 8x:
1
Numri i sloteve PCI-Express x16:
1
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Server
Përmasat e pllakës mm:
305 x 244
Prizë:
Socket 1151
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS P10S-C/4L - Intel C232 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE