Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS P10S-V/4L - Intel C236

Kodi i produktit:
207813
Besueshmëria:
100 %
Numri i sloteve PCI-Express x16:
1
Numri i porteve PCI-Express x8:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

317.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë P10S-V/4L nga ASUS lejon instalimin e procesorëve Intel Pentium / Celeron / Core i3 / Xeon E3-1200 v5. Ajo është një pllakë amë server në platformën Intel® Greenlow me një Intel 1151 socket dhe një chipset Intel C236. Ajo është e pajisur me kartelë grafike Aspeed AST1400. Pllaka ofron katër porte UDIMM për memorie DDR4 (jo ECC dhe ECC) deri 64 GB, mbështetje për frekuencat deri në 2133 MHz dhe arkitekturë me dy kanale. Ofron slote: 1x PCI-E 3.0x16, 1x PCI-E 3.0x8 (x4), 4x PCI 32bit / 33MHz dhe 1x MIO dhe lidhës: 8x SATA 6Gb / s, 4x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 2x në pllakë) , 5x USB 3.0 (2x në panelin e pasmë, 2x pin në pllakë, 1x lloji A në pllakë), 1x PS / 2, porti server 4x Gigabit Ethernet, 1x VGA dhe 1x port serik. Pllaka është me format ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Chipset:
Intel C236
D-Sub:
EAN:
4712900133875
Frekuenca maksimale operuese MHz:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 6-të, Intel - gjenerata e 7-të
Kapaciteti maksimal i memories GB:
64
Kartë zërimi:
Pa kartë të zërit
Kartelë grafike të integruar:
Aspeed AST1400
Kodi:
90SB05A0-M0UAY0
Konektor të pasëm:
COM (1x), D-Sub (1x), LAN 1Gb/s (4x), PS/2 (1x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.2 Gen 1 (2x)
Kontrollor LAN:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Lansuar:
14 Shkurt 2017
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës (6x 4pin), LPT, SATA 6Gb/s (8x), TPM, USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 10-mirroring
Numri i lidhësve LAN:
4
Numri i lidhësve SATA eSATA:
8
Numri i porteve PCI-Express x8:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
4
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 8x:
1
Numri i sloteve PCI-Express x16:
1
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Server
Përmasat e pllakës mm:
305 x 244
Port COM:
Prizë:
Socket 1151
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS P10S-V/4L - Intel C236 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE