Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS P11C-M/10G-2T - Intel C242

Kodi i produktit:
265093
Besueshmëria:
100
Numri i sloteve PCI-Express x16:
1
Numri i lidhësve SATA eSATA:
6
Numri i porteve PCI-Express x8:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

416.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pllakë amë për serverë bazohet në platformën Intel Xeon E me prizë 1151 dhe çip Intel C242. Mundëson instalimin e procesorëve Intel Pentium / Celeron / Core i3 / Xeon E3-2100. Ka kartelë të integruar Aspeed AST2500. Ofron katër slote UDIMM për DDR4 me kapacitet 64GB dhe frekuencë 2400 / 2666 MHz. Ka format mATX. Ofron poashtu slotet: 1x PCI-E 3.0 x16 dhe 1x PCI-E 3.0 x8 dhe konektorët: 6x SATA 6Gb / s , 2x M.2, 2x USB 2.0 (2x në pllakë), 4x USB 3.1 Gen1 (2x në panelin e pasëm, 2x në pllakë), 2x USB 3.1 Gen2 (2x në panelin e pasëm), 2x 10G LAN, 1x LAN dhe 1x VGA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
Chipset:
Intel C242
EAN:
4718017284424
Frekuenca maksimale operuese MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Xeon
Kapaciteti maksimal i memories GB:
64
Kartelë grafike të integruar:
Aspeed AST2500
Kodi:
90SB07J0-M0UAY0
Konektor të pasëm:
COM 1x, D-Sub 1x, LAN 1Gbs 1x, LAN 10Gbs 2x, USB 3.0 2x, USB 3.1 2x
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Lansuar:
18. 7. 2019
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës 5x 4pin, M.2 PCI-ESATA 2242-110 2x, SATA 6Gbs 6x, TPM, USB 2.0 1x, USB 3.0 1x
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
Micro-ATX
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 10-mirroring
Numri i lidhësve LAN:
3
Numri i lidhësve SATA eSATA:
6
Numri i porteve PCI-Express x8:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 8x:
1
Numri i sloteve PCI-Express x16:
1
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Server
Përmasat e pllakës mm:
244 x 244
Prizë:
Socket 1151
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS P11C-M/10G-2T - Intel C242 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE