Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS P11C-C/4L - Intel C242

Kodi i produktit:
248915
Chipset:
Intel C242
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

304.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania ASUS sjell në treg pllakën amë të emërtuar P11C-C / 4L. Ajo bazohet në platformën Intel Xeon E dhe chipsetin Intel C242. Siguron lidhje 4x Intel Ethernet dhe dy slots M.2 me mbështetje SATA / PCI-E deri në 32 Gbps. Lejon instalimin e procesorëve Intel Pentium / Celeron / Core i3 / Xeon E3-2100. Ajo përmban grafikë të integruar Aspeed AST2500. Bordi ofron katër slots UDIMM për memorien DDR4 (jo ECC dhe ECC) deri në 64GB, 2400/2666 MHz. Ofron slote: 1x PCI-E 3.0 x16, 1x PCI-E 3.0 x8, 1x PCI 32bit / 33 MHz dhe 1x MIO dhe lidhje: 6x SATA 6Gb / s, 2x M.2, 4x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 2x në bord), 4x USB 3.0 (2x në panelin e pasmë, 2x në bord), 4x server gigabit Ethernet port, 1x LAN dhe 1x VGA. Pllaka është e formatit ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel C242
D-Sub:
EAN:
4718017055420
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar: :
Aspeed AST2500
Kodi:
90SB06M0-M0UAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
16. 11. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (6x 4pin), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (6x), TPM
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
5
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 8x:
1
Numri i sloteve për memorie:
4
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Server
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Port COM:
Prizë:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE