Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS PRIME Q370M-C/CSM - Intel Q370

Kodi i produktit:
259654
Chipset:
Intel Q370
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 10-mirroring
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA eSATA:
6

Si të porosisim në Gjirafa50?

213.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS Prime Q370M-C/CSM është evolucioni i ardhshëm i pllakave amë që ju ofron mbështetje për procesorët e gjeneratave më të reja për t'ju mundësuar që të ndërtoni sistemin kompjuterik të dëshirës suaj. Pllaka është e pajisur me çipin Intel Q370 dhe prizë1151. Ajo ju ofron katër hapësira DIMM për memorie të llojit DDR4 me kapacitet deri në 64GB që mbështetë deri në 2666MHz. Pllaka gjithashtu ofron 4x porte USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 4x USB 3.1 Gen1 (4x në pllakë), 4x USB 3.1 Gen2 (4x Type-A në pllakë) 1x VGA, 1x DisplayPort, 1x HDMI, 2x PS / 2, 1x GLAN, 3 x slote audio,1x PCI-E 3.0 x16, 2x PCI-E 3.0 x1 dhe 1x PCI. Për hard disqet, pllaka ka 6 lidhës SATA 6Gbps dhe 2 lidhës M.2. Kjo pllakë amë është në formatin microATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel Q370
D-Sub:
DisplayPort:
Frekuenca maksimale operuese MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
4 roky (u CZC.cz)
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të, Intel - gjenerata e 9-të
HDMI:
Intel Optane Memory Ready:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
64
Kartë zërimi:
Realtek ALC887 (7.1CH)
Kartelë grafike të integruar:
Nga procesori
Kodi:
90MB0W70-M0EAYC
Konektor të pasëm:
3.5mm jack (3x) 7.1CH, DisplayPort (2x), D-Sub (1x), HDMI (1x), LAN 1Gb/s (1x), PS/2 (2x), USB 2.0 (2x), USB 3.0 (4x)
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Lansuar:
17. 4. 2019
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM (2x), ftohës (2x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), LPT, M.2 PCI-E 2242-80 (1x), M.2 PCI-E/SATA 2242-80 (1x), M.2 pro WiFi (1x), SATA 6Gb/s (6x), USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (4x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 10-mirroring
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA eSATA:
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Kompani
Përmasat e pllakës mm:
244 x 244
Prizë:
Socket 1151
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
XMP:
Extreme Memory Profile

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS PRIME Q370M-C/CSM - Intel Q370 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE