Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS Pro WS C246-ACE - Intel C246

Kodi i produktit:
275990
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve për memorie:
4
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
ATX
Mbështet disqet M.2:
M.2 PCI-E 2242-110 1x, M.2 PCI-ESATA 2242-110 1x

Si të porosisim në Gjirafa50?

284.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një pllakë amë për workstation me chipset Intel C246. Ajo ofron një prizë 1151 me mbështetje për procesorët Intel Xeon E-2200 / Core / Pentium Gold / Celeron. Pllaka ofron 4 slote DIMM për memorje DDR4 (me dy kanale) me kapacitet deri në 128 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2666 MHz. Pllaka e ndërfaqes ofron deri në 4x USB 2.0 (4x në pllakë), 6x USB 3.2 Gen1 (4x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 6x USB 3.2 Gen2 (1x Type-C dhe 3x Type-A në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 1x DisplayPort, 1x HDMI, 2x GLAN, 5x audio jack dhe slote për zgjerim 2x PCI-E 3.0 x16 (x16, x16 / x8), 1x PCI -E 3.0 x16 (x2) dhe 2x PCI-E 3.0 x1. Për hard disqet, ka 4x lidhës SATA 6Gb / s, 2x lidhës M.2 dhe 1x lidhës U.2 në pllakë. Mbështet AMD Crossfire. Pllaka është në format ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Besueshmëria:
100
Chipset:
Intel C246
DisplayPort:
Frekuenca maksimale operuese MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Xeon
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
128
Kartë zërimi:
Realtek ALC S1220A 7.1CH
Kartelë grafike të integruar:
Nga procesori
Kodi:
90MB1220-M0EAY0
Konektor të pasëm:
3.5mm jack 5x 7.1CH, DisplayPort 1x, HDMI 1x, LAN 1Gbs 2x, Optical SPDIF 1x, USB-A 3.2 Gen 1 4x, USB-A 3.2 Gen 2 3x, USB-C 3.2 Gen 12 1x
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor U.2:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
22. 11. 2019
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin 2x, ATX 24pin, COM, ftohës 3x, ftohës për CPU 2x, M.2 PCI-E 1x, M.2 PCI-ESATA 1x, SATA 6Gbs 4x, U.2 1x, USB 2.0 2x, USB 3.2 Gen 1 1x
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
ATX
Mbështet disqet M.2:
M.2 PCI-E 2242-110 1x, M.2 PCI-ESATA 2242-110 1x
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 10-mirroring
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express x1:
2
Numri i sloteve PCI-Express x16:
3
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Server
Përmasat e pllakës mm:
305 x 244
Prizë:
Socket 1151
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
XMP:
Extreme Memory Profile

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS Pro WS C246-ACE - Intel C246 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE