Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS WS C621E SAGE - Intel C621

Kodi i produktit:
250097
AMD CrossFireX:
NVIDIA SLI:
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

637.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 53.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllakë amë e cila ofron hapsirë për 4 kartela grafike NVIDIA GeForce SLI, NVIDIA Quadro SLI, dhe AMD CrossFireX. Ka performacë superiore përmes 2 procesorëve Intel Xeon dhe deri në 12 memorie (ECC) të tipit DDR4 DIMM. Mbështet teknologjinë NVMe PCIe SSD RAID 0 dhe ka hapsirë për këta konektorë: U.2, M.2, Type C dhe Type 3.1 USB 3.1

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel C621
D-Sub:
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
768
Kartelë grafike të integruar: :
Aspeed AST2500
Kodi:
90SW0020-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor U.2:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
29. 11. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin (2x), ATX 24pin, COM, ftohës (7x 4pin), ftohës për CPU (2x 4pin), M.2 (1x), SATA 6Gb/s (10x), TPM, U.2 (2x), USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (4x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
EEB
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
10
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
7+
Numri i sloteve për memorie:
12
NVIDIA SLI:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Server
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 330
Prizë:
Slot 3647
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS WS C621E SAGE - Intel C621 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE