Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë e serverit ASUS KNPA-U16, AMD Epyc 1

Kodi i produktit:
265092
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

496.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një pllakë amë e serverit në platformën AMD me prizë AMD SP3. Për prodhuar për procesorët AMD Epyc 7000. Ajo është e pajisur me bërthamë grafike Aspeed AST2500. Pllaka ofron 16x RDIMM / LRDIMM / LR-DIMM slote 3DS për memorie DDR4 deri në 512/1024/2048 GB (RDIMM / LRDIMM / LR-DIMM 3DS) dhe mbështet deri në 2666 MHz. Ofron slote: 1x PCI-E 3.0 x24 (x16), 2x PCI-E 3.0 x16 dhe 3x PCI-E 3.0 x8 (x4) dhe lidhës: 4x SATA 6Gb / s, 8x SATA 6 Gb / s (përmes lidhësit 2x Mini-SAS), 1x M.2, 4x USB 3.0 (2x në panelin e pasmë, 2x në bord), 2x GLAN, 1x LAN management dhe 1x VGA. Pllaka është në format EEB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE