Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë SuperMicro MBD-X11SCA-F-O nga Intel / 128 GB / 2666 MHz /

Kodi i produktit:
270233
Besueshmëria:
100
Numri i sloteve PCI-Express x16:
2
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
ATX
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 10-mirroring

Si të porosisim në Gjirafa50?

352.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një pllakë amë të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Intel. Ky produkt dallohet me një mori karakteristikash. Vjen me operim në frekuencë prej 2666 MHz dhe po ashtu me kapacitet memorik prej 128 GB. Njëkohësisht dallohet me qëndrueshmëri të theksuar si edhe me përshtatje me Core 9 dhe 8th Generation.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
Chipset:
Intel C246
D-Sub:
DisplayPort:
DVI:
Frekuenca maksimale operuese MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të, Intel - gjenerata e 9-të
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi:
MBD-X11SCA-F-O
Konektor të pasëm:
DisplayPort 1x, D-Sub 1x, DVI-D 1x, HDMI 1x, LAN 1Gbs 2x, USB-A 3.2 Gen 1 2x, USB-A 3.2 Gen 2 2x
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
19. 9. 2019
Lidhës të brendshëm:
COM, M.2 PCI-E 2242-110 2x, SATA 6Gbs 8x, TPM, USB 2.0 2x, USB 3.2 Gen 1 2x, USB 3.2 Gen 2 2x
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
ATX
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 10-mirroring
Numri i porteve PCI-Express x4:
1
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express x1:
1
Numri i sloteve PCI-Express x16:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Server
Përmasat e pllakës mm:
305 x 244
Prizë:
Socket 1151
Prodhuesi:
SuperMicro
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:

Bashkangjitja Pllakë amë SuperMicro MBD-X11SCA-F-O nga Intel / 128 GB / 2666 MHz / edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE