Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Port COM PremiumCord për pllakë amë

Kodi i produktit:
68388
EAN:
4016032076100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Porti COM i kompanisë PremiumCord është e dizajnuar për pllakat amë moderne, të cilat në pjesën e prapme nuk e posedojnë atë si rezultat i integrimit të porteve të reja për USB dhe komponentë të reja të audios. Porti mund të ngjitet edhe në slotin PCI (pa pasur të insertuar kartelën grafike).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4016032076100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE