Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS ROG STRIX H270I GAMING - Intel H270

Kodi i produktit:
213947
Bluetooth:
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Prodhuesi:
ASUS

Si të porosisim në Gjirafa50?

151.50 
Ju kurseni : 14.00   (9%)
137.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bordet e lojës ROG Strix H270I kombinojnë një format kompakte, mini ITX me estetikë të guximshme, performancë të shkëlqyer dhe tinguj të pabesueshëm për t'ju dhënë eksperienca të mrekullueshme të lojrave me stil të pakrahasueshëm. ROG Strix H270I është një bord i fuqishëm i lojrave me çipset Intel H270, që ofron një prizë Socket 1151 me mbështetje për procesorët Intel 6 dhe 7 Core i7/ Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Bordi ofron 2 DIMM dual-channel DDR4 slots me kapacitet deri në 32GB dhe 2133/2400MHz (6/7th procesor gjenerues) mbështetje. Bordi i interface ofron deri në 8 x USB 3.1 Gen1 (6x në panelin e pasmë, 2x në bord), 1x PD, 1x HDMI, 2x GLAN, 5 x audio jack dhe PCI-E 3.0 x16 zgjerim. Për hard disqet, bordi ka lidhje 4 x SATA 6 Gbps dhe 2x M.2, përmban versionin Wi-Fi dhe version të Bluetooth 4.1.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Chipset:
Intel H270
DisplayPort:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Prizë:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE