Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock A320M-DVS R4.0, AMD A320

Kodi i produktit:
277498
Besueshmëria:
100 %
D-Sub:
DVI:
Frekuenca maksimale operuese MHz:
3200
Kapaciteti maksimal i memories GB:
32

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është pllakë amë me setin e çipave AMD A320. Ofron prizë AMD AM4 me mbështetje të procesorit AMD Ryzen të gjeneratës së 7-të të serisë A / Athlon. Pllaka ofron 2 slote DIMM për memorie me dy kanale (DDR4) me deri në 32 GB dhe mbështetje deri në 2400/2667/2933/3200 MHz (A / Pinnacle dhe Summit Ridge / Raven Ridge / seri Matisse) dhe 3200+ MHz OC (Ryzen). Nga ndërfaqet ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në bord), 6x USB 3.2 Gen1 (4x në panelin e pasmë, 2x në bord), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x PS / 2 , 1x GLAN, 3x 3.5 mm audio jack dhe slote për zgjerim 1x PCIe 3.0 x16 (x16 Matisse, Summit dhe Pinnacle Ridge, x8 Raven Ridge dhe serisë A, x4 Athlon) dhe 1x PCIe 2.0 x1. Për hard disqet, pllaka ka 4x lidhës SATA 6 Gb / s. Pllaka ka format mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
D-Sub:
DVI:
Frekuenca maksimale operuese MHz:
3200
Kapaciteti maksimal i memories GB:
32
Kodi:
A320M-DVS R4.0
Konektor të pasëm:
3.5mm jack (3x) 7.1CH, D-Sub (1x), DVI-D (1x), LAN 1Gb/s (1x), PS/2 (1x), USB 2.0 Tip-A (2x), USB 3.2 Gen 1 Tip-A (4x)
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Numri i sloteve PCI-Express x16:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
Prodhuesi:
ASRock
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE