Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock A320M Pro4, AMD A320

Kodi i produktit:
277492
Besueshmëria:
100 %
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Prodhuesi:
ASRock
Prizë:
Socket AM4

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një pllakë amë me setin e çipave AMD A320. Ofron prizë AMD AM4 me mbështetje të procesorit AMD Ryzen / të gjeneratës së 7-të të serisë A / Athlon. Pllaka ofron 4 slote DIMM për memorie DDR4 (me dy kanale) me kapacitet deri në 64 GB dhe mbështetje deri në 2400/2667/2933/3200 MHz (A / Pinnacle and Summit Ridge / Raven Ridge / Seria Matisse) dhe 3200+ MHz OC ( Ryzen). Nga ndërfaqja ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 7x USB 3.2 Gen1 (4x Tip-A dhe 1x Tip-C në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x HDMI, 2x PS / 2, 1x GLAN, 3.5 mm audio jack dhe slote zgjerimi 1x PCIe 3.0 x16 (x16 Matisse, Summit and Pinnacle Ridge, x8 Raven Ridge dhe të serisë A, x4 Athlon), 1x PCIe 2.0 x16 (x2) dhe 1x PCIe 2.0 x1. Për hard disqet, pllaka ka 4x lidhës SATA 6 Gbps dhe 2x lidhës M.2 (1x PCIe Gen3 x4, 1x SATA 6 Gbps). Pllaka ka format mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Chipset:
AMD A320
D-Sub:
EAN:
4717677337570
Frekuenca maksimale operuese MHz:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi:
A320M PRO4 R2.0
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Lansuar më:
10. 12. 2019
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (1x 3pin), ftohës (1x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), LED, M.2 PCI-E (1x), M.2 SATA (1x), RGB LED 12V (1x), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (2x), USB 3.2 Gen 1 (1x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës amë:
Micro-ATX
Mbështet disqet M.2:
M.2 PCI-E 2242-80 (1x), M.2 SATA 2230-80 (1x)
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 10-mirroring
Numri i sloteve PCI-Express x1:
1
Numri i sloteve PCI-Express x16:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Përmasat e pllakës mm:
244 x 244
Prizë:
Socket AM4
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE