Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS N3050T - Intel N3050

Kodi i produktit:
184534
D-Sub:
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Prodhuesi:
ASUS
Procesor të integruar:
Intel Celeron Dual-core (dy bërthamësh)
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170

Si të porosisim në Gjirafa50?

88.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një pllakë amë të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur për prodhimin e pajisjeve elektronike Asus. Ky produkt vjen në treg me specifika të hatashme dhe nga më të avancuarat. Kjo pllakë amë në vete përmban një processor të ndërtuar brenda për brenda. Njëkohësisht vlen të përmendet se ky processor është Celeron Dual-Core N3050 SoC dhe vjen me një kualitet shumë të madh. Ky produkt po ashtu dallohet të jetë mëse i sigurt. Përmban pesë porte për USB 2.0 dhe katër porte për USB 3.0. Po ashtu ofron 2 vende të caktuara DIMM për memorie të llojit DDR3.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

D-Sub:
Frekuenca e procesorit [MHz]:
1600
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
1600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
8
Kartelë grafike të integruar: :
Intel HD Graphics
Kodi:
90MB0P90-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
30. 1. 2016
Lloji i memories:
DDR3 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve për memorie:
2
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përfshinë procesor: :
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Procesor të integruar:
Intel Celeron Dual-core (dy bërthamësh)
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS N3050T - Intel N3050 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE