Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS PRIME H310-PLUS R2.0, Intel H310

Kodi i produktit:
277473
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

86.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është pllakë amë me setin e çipave Intel H310. Ofron prizë 1151 me mbështetje për procesorët e gjeneratës së 8-të Intel Core / Pentium Gold / Celeron. Pllaka ofron 2 slote DIMM për memorie me dy kanale (DDR4) me një kapacitet deri në 32 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2666 MHz. Pllaka e ndërfaqes ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 4x USB 3.2 Gen 1 (2x në pllakë, 2x në panelin e pasmë), 1x VGA, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN, 1x port COM, 1x port paralel, 3x audio jack dhe slote për zgjerim 1x PCI-E 3.0 x16, 2x PCI-E 2.0 x1 dhe 3x PCI. Për hard disqet, pllaka ka 4x lidhës SATA 6Gb / s dhe 1x lidhës M.2 (SATA / PCIe 3.0 x2). Pllaka është në format ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE