Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE H370M DS3H Intel H370

Kodi i produktit:
253113
Chipset:
Intel H370
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 10-mirroring
Numri i lidhësve LAN:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Gigabyte është një nga kompanitë kryesore në prodhimin e komponenteve për kompjuter. Tani ju sjellë pllakën amë me H370M DS3H. Ky chipset Intel H370 është projektuar për të mbështetur procesorët e Intel 8 dhe 9 të quajtur "Coffee Lake and Coffee Refresh". Ofron mbështetje për priza 1151 për procesorët Intel 8 dhe 9 Core i9 / i7 / i5 / i3, Pentium dhe Celeron. Pllaka ka katër slote DIMM për kujtesën DDR4 (dy kanale) me deri në 64 gigabajt dhe mbështet frekuenca deri në 2666 MHz. Bordi i ndërfaqes ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në bord), 8x USB 3.1 Gen 1 (4x në panelin e pasmë: 3x lloji A dhe 1x C, 4x në bord, 1x VGA, 1x DVI - D, 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x PS / 2, 1x GLAN, 6x slote audio dhe 2x PCI-E 3.0 x16 (x16 / x4) zgjeruese dhe 2x PCI-E 3.0x1.6x SATA 6Gb / s dhe 2x lidhës M .2. Pllaka është në formatin mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H370
D-Sub:
DisplayPort:
DVI:
Frekuenca maksimale operuese MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të, Intel - gjenerata e 9-të
HDMI:
Intel Optane Memory Ready:
Kapaciteti maksimal i memories GB:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi:
H370M DS3H
Konektor të pasëm:
3.5mm jack (6x) 7.1CH, DisplayPort (1x), D-Sub (1x), DVI-D (1x), HDMI (1x), LAN 1Gb/s (1x), PS/2 (1x), USB 2.0 (2x), USB 3.0 (3x), USB-C 3.0 (1x)
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GBs:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 USB 3.1 Gen1:
Lansuar:
29. 1. 2019
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (3x), ftohës për CPU (1x), LPT, M.2 PCI-E (1x), M.2 PCI-E/SATA (1x), RGB LED, SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (4x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 10-mirroring
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA eSATA :
6
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës mm:
244 x 244
Prizë:
Socket 1151
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Sinkronizim të RGB:
GIGABYTE RGB Fusion
XMP:
Extreme Memory Profile

Bashkangjitja Pllakë amë GIGABYTE H370M DS3H Intel H370 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE