Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI A320M-A PRO M2, AMD A320

Kodi i produktit:
276979
EAN:
4719072673239

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një pllakë amë me setin e çipave AMD A320. Ofron prizë AMD AM4 me mbështetjen e procesorit AMD Ryzen / A / Athlon X4. Pllaka ofron 2 slote DIMM për memorie DDR4 (dual-channel) me kapacitet deri në 32 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2667 MHz (deri në 3200 MHz OC). Pllaka e ndërfaqes ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasëm, 4x në pllakë), 6x USB 3.2 Gen1 (4x në panelin e pasëm, 2x në pllakë), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x HDMI, 2x PS / 2, 1x GLAN, 3x audio jack dhe slote për zgjerim 1x PCI-E 3.0 x16 (Pajisur me grafikë Vega / Series-A / Athlon X4 x8, Athlon me grafikë Vega x4) dhe 1x PCI-E 2.0 x1. Për hard disqet, ka 4x lidhës SATA 6Gb / s në bordin e gjerë, dhe 1x lidhës M.2. Pllaka është në format mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072673239

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE