Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI B450M PRO-M2 MAX, AMD B450

Kodi i produktit:
271741
Besueshmëria:
100 %
Chipset:
AMD B450
EAN:
4719072661649
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti maksimal i memories GB:
32

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një pllakë amë me setin e çipave AMD B450. Ajo ofron prizë AMD AM4 me mbështetje për procesorët AMD Ryzen / Athlon me Vega Graphics. Pllaka ofron 2 slote DIMM për memorie me dy kanale (DDR4) me një kapacitet deri në 32 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2667 MHz dhe deri në 3466/4133 MHz OC (të tjera / Ryzen gjenerata e 3-të). Nga ndërfaqja ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në bord), 6x USB 3.2 Gen1 (4x në panelin e pasmë, 2x në bord), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x HDMI, 2x PS / 2, 1x GLAN, 3x audio jack dhe slote zgjerimi 1x PCI-E 3.0 x16 (e ndërtuar me Vega Graphics x8, Athlon me Vega Graphics x4) dhe 2x PCI-E 2.0 x1. Për hard disqet, ka 4x lidhës SATA 6Gb / s dhe 1x lidhës M.2 në pllakë. Pllaka ka format mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Chipset:
AMD B450
EAN:
4719072661649
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti maksimal i memories GB:
32
Kodi:
B450M PRO-M2 MAX
Lloji i pllakës amë:
Micro-ATX
Numri i sloteve CPU:
1
Përmasat e pllakës mm:
244 x 206
Prizë:
Socket AM4
Prodhuesi:
MSI

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE