Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI H310M PRO-VH PLUS, Intel H310

Kodi i produktit:
276980
EAN:
4719072587123

Si të porosisim në Gjirafa50?

73.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është pllaka amë me setin e çipave Intel H310. Ajo ofron një prizë 1151 me mbështetje për procesorët e gjeneratës së 8-të dhe 9-të të Intel Core / Pentium Gold / Celeron. Pllaka ofron 2 slote DIMM për memorie me dy kanale (DDR4) me një kapacitet deri në 32 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2666 MHz. Pllaka e ndërfaqes ofron deri në 6x USB 2.0 (4x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 4x USB 3.2 Gen 1 (2x në pllakë, 2x në panelin e pasmë), 1x VGA, 1x HDMI, 1x PS / 2 , 1x GLAN, 3x audio jack dhe slote zgjerimi 1x PCI-E 3.0 x16 dhe 2x PCI-E 2.0 x1. Për hard disqet, ka 4x lidhës SATA 6Gb / s në pllakë. Pllaka është në format mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072587123

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE